SeFF Mini

SeFF MINI’21 zawitał w 2021 roku do nas już po raz piąty. To festiwal dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów, stanowiący część Szczecin Film Festiwal. Gości on w tym roku w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim w nieco zmienionej multimedialnej formule. Łącznie w obu odsłonach czerwcowej i październikowej przewidujemy blisko 40 wydarzeń dla kilkuset odbiorców w różnym wieku. 
 
Z przyjemnością zapraszamy Państwa na projekcje i różnorodne twórcze i interaktywne działania inspirowane filmem dla najmłodszych kinomaniaków: dramę i performance, filmowe spotkania z historią i jej świadkami, masterclass z nowych mediów, bajko- i filmoterapię, a także gry i zabawy, podczas których będziemy tworzyć własne plakaty filmowe i komiksy, budować scenografię i wcielać się w różne filmowe role, a także dyskutować na ważne życiowe tematy. W październiku planujemy ponadto warsztaty dźwięku oraz warsztaty rycerskie - historii ukazanej w filmie. Multimedialną kinematograficzną podróż dla dzieci, młodzieży i dorosłych czas zacząć!

Bądź SeFF MINI!

 

Zapraszamy na wydarzenia otwarte w Szczecinie w weekend 19-20 czerwca 2021! 

Zapisy: biuro@officyna.art.pl  tel. 91 423 69 01

Wstęp na wszystkie wydarzenia bezpłatny

Z uwagi na pandemię SeFF MINI’21 odbywa się częściowo online. Wydarzenia w realu z zachowaniem reżimu sanitarnego, w zależności od aktualnej sytuacji epidemiologicznej i zaleceń Ministra Zdrowia

 

 

 

 


Projekt współfinansowany z budżetu miasta Szczecin i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, a także dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.